Дорогі юні друзі! Шановні вчителі та батьки! Вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Дата: 26.05.2017 09:54

Фото без описуСьогоднішнє свято – особливе. Адже останній дзвінок сповіщає про те, що навчальний рік успішно завершився, що ви, дорогі діти, піднялися ще на одну, вищу, сходинку в своєму житті.

Останній дзвінок нагадує, що розпочалася чудова пора для дітей – літні канікули. Пора відпочинку, мандрівок, зустрічей з цікавими людьми, природою.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий  передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Я вірю, що Вам,  шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви сміливо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за  власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники,  покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою  винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов та доброту.

Тож щиро вітаю вас зі святом. Бажаю, щоб Першого вересня ви прийшли до школи дужими, життєрадісними, готовими до нових звершень.
Доброго, змістовного вам відпочинку, діти, цікавих пригод, сонця і радості.

Також хочу висловити глибоку вдячність педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Голова Скориківської ОТГ  З.Б.Потіха