ЗІ СВЯТОМ ВАС, ДОРОГІ ЖІНКИ!

Дорогі жінки-колеги та уся жіноча половина нашої громади!

Від щирого серця вітаю Вас з прийдешнім святом весни та любові, зі святом жіночої краси — 8 Березня!

Сьогодні українська жінка — це не тільки любляча мати й господиня, але й керівник, політик, науковець, вчитель, лікар. Відомий поет Євген Євтушенко сказав: «З жінки починається народ». І це справді так, адже сама природа поклала на жінку відповідальність за продовження людського роду. Всю свою енергію і тепло Ви віддаєте сім’ї, виховуєте дітей і онуків, дбаєте про добробут не тільки своєї оселі, а й всього суспільства в цілому.

Тож нехай у кожному жіночому серці завжди палає вогник любові, надії і приязні до людей, а в кожній родині буде міцне здоров’я, тепло, затишок та радість!

Голова Скориківської ОТГ  З.Б. ПОТІХА