Повідомлення про оприлюднення проектів

04.05.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Скориківської сільської ради №___  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення Скориківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

Розробник проекту – Скориківська сільська рада.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті сільської ради http://ckorykivska-gromada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції просимо надавати на електронну адресу: skoriky_radaotg@ukr.net, або поштою, на адресу Скориківської сільської ради Підволочиського району Тернопільської області: вул. Б. Хмельницького, буд. 1б, с. Скорики, Підволочиський район, Тернопільська обл., 47814.

тел. 03543 2-61-31