Повідомлення про оприлюднення проектів

04.05.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Скориківської сільської ради №___  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення Скориківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

Розробник проекту – Скориківська сільська рада.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті сільської ради http://ckorykivska-gromada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції просимо надавати на електронну адресу: skoriky_radaotg@ukr.net, або поштою, на адресу Скориківської сільської ради Підволочиського району Тернопільської області: вул. Б. Хмельницького, буд. 1б, с. Скорики, Підволочиський район, Тернопільська обл., 47814.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Скориківської сільської ради №___  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік»

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення Скориківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік».

Розробник проекту – виконавчий комітет Скориківської сільської ради.

05.06.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Скориківської сільської ради №___  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік»

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення Скориківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік».

Розробник проекту – виконавчий комітет Скориківської сільської ради.

31.05.2021 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєктів регуляторних актів – проєктів рішень Скориківської сільської ради :

1. Про встановлення ставок єдиного податку на території Скориківської сільської ради;

2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на  території Скориківської сільської ради;

3.  Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Скориківської  сільської  ради ;

4. Про встановлення транспортного податку на території  Скориківської сільської ради

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- IV оприлюднюються проєкти рішень Скориківської сільської ради про встановлення місцевих податків і зборів на території Скориківської сільської ради з 01 січня 2022 року

Розробник проєктів – Фінансовий відділ  Скориківської сільської ради.

Зауваження та пропозиції щодо проектів рішень будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті сільської ради http://ckorykivska-gromada.gov.ua. в розділі "Регуляторна діяльність"

Зауваження та пропозиції просимо надавати на електронну адресу: 44108828@mail.gov.ua, або поштою, на адресу Фінансового відділу Скориківської сільської ради Підволочиського району Тернопільської області: вул. Б. Хмельницького, буд. 1б, с. Скорики, Підволочиський район, Тернопільська обл., 47814.

телефон для довідок :  096-267-5091