Скориківська об'єднана територіальна громада
Підволочиський район, Тернопільська область

Протокол Поіменного голосування тридцять сьомої сесії Скориківської сільської ради VII скликання з питання 2. Про затвердження програми «Підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на території Скориківської

 

Протокол

Поіменного голосування  тридцять   сьомої  сесії  Скориківської

 сільської  ради VII скликання з питання

 

2. Про затвердження програми  «Підтримки розвитку                                                                                          сільськогосподарських    обслуговуючих кооперативів                                                                                                                    на території   Скориківської     сільської ради на 2018-2019 роки

 ( Назва питання згідно порядку денного)

                                                                                            

від  19.09.2018 року                                                                                                 с.  Скорики

 

 N п/п

    Прізвище , ім’я, по батькові

 Відсутні

  За

Проти

Утримався

 Не голосую

1

Потіха Зіновій Богданович

+

 

 

 

 

2

Адамович Мирослав Ярославович

+

 

 

 

 

3

Гергель Віра Іванівна

 

+

 

 

 

4

ГосподарськийВолодимир Ярославович

 

+

 

 

 

5

 Готович Любов  Романівна

+

 

 

 

 

6

Зубка Богданна Богданівна

+

 

 

 

 

7

 Каторож Оксана Григорівна

 

+

 

 

 

8

 Ковбасюк  Леся Богданівна

 

+

 

 

 

9

Крисоватий Ростислав Богданович

 

+

 

 

 

10

Новомлинський Андрій Орестович

 

+

 

 

 

11

Паславський  Ігор Ростиславович

+

 

 

 

 

12

 Попович Володимир Ігорович

 

+

 

 

 

13

Потіха Сергій Ярославович

+

 

 

 

 

14

 Радчук Борис Степанович

 

+

 

 

 

15

Рущак Марія Степанівна

+

 

 

 

 

16

Сиротюк Юрій Борисович

 

+

 

 

 

17

Трач Ганна Іванівна

 

+

 

 

 

18

Трипалюк Андрій Ярославович

 

+

 

 

 

19

 Хемій Ольга Олегівна

 

+

 

 

 

20

 Хома Юрій Степанович

 

+

 

 

 

21

 Шпак Ігор Володимирович

+

 

 

 

 

22

Шупа Мирослав Олександрович

 

+

 

 

 

23

Яроцький Ярослав Орестович

 

+

 

 

 

 

                              РАЗОМ

8

15

 

 

 

 

Рішення прийняте____+________                                                Рішення не прийняте______________

 

Голова лічильної комісії _______________________________________________________________

 

Члени комісії________________________________________________________________________