Звітний концерт сіл Кошляки і Голотки

Дата: 16.05.2017 13:09

В січні місяці 2017 року при громаді Скориківської сільської ради, рішенням сесії сільської ради від 18.10.2016 року за № 190, утворено відділ культури, туризму, молоді, спорту та з питань соціального обслуговування.

На першому  ж засіданні ради відділу культури було розроблено графік творчих звітів аматорських колективів закладів культури громади на базі Скориківського сільського Будинку культури.

І так 14 травня 2017 року першими його учасниками стали аматорські колективи закладів культури сіл Кошляки та Голотки. Звіт під назвою «Берегині роду і народу» був присвячений дню Матері.

Проведення таких звітів забезпечує збереження, розвиток та примноження пісенної культурної спадини, кращих зразків народної творчості.

Концертна програма була насичена яскравими номерами. Протягом з -х годин під оплески глядачів аматори сцени дарували людям приємні години відпочинку. Звіт пройшов на високому професійному рівні, адже наш Надзбручанський край обдарований талановитими людьми, які створюють неповторну творчу ауру.

В програмі  творчого звіту приймали участь творчі колективи, зокрема:

- народний аматорський хор Кошляківського сільського Будинку культури (мистецький керівник Лариса Шеремета);

- жіночий вокальний колектив вчителів та учнів Кошляківської  загальноосвітньої школи (директор С.О.Корчун);

- жіночий вокальний ансамбль, дует у складі Р.Вербицького та В.Гука Голотківського сільського клубу (мистецький керівник В.Гук);

- творчі колективи Кошляківської дитячої музичної школи:

- ансамбль баяністів «Дебют» (мистецький керівник І.Рогач);

- тріо бандуристів «Елегія»  у складі Ірини Ткачук, Іванни Мичковської та Софії Турчин ( мистецький керівник Ганна Рогач)

- солісти Іван Гук, Вероніка Канафар, Валентина Сисак, Христина Колосівська, Вікторія Квасна;

- читець Зоряна Мигаль;

- аматорський інструментальний ансамбль вчителів (мистецький керівник Ігор Рогач)

Ці колективи неодноразово ставали лауреатами Всеукраїнських, обласних , районних олімпіад та конкурсів. Адже викладачі школи це творчі люди , які пов’язали своє життя із музикою. Вони постійно працюють над підвищенням професійної кваліфікації, щоб мистецькі традиції продовжилися у талановитих дітях нашого краю.

Майбутнє кожного народу у його дітях. Кожна дитина змалечку освячена колисковою піснею,казкою, молитвою батька та матері.

Саме неперевершеними учасниками творчого звіту були дитячі  танцювальні колективи із постановками хореографічних композицій:

-   танцювальний колектив Кошляківської загальноосвітньої школи «Танець із рушниками» ( мистецький керівник Н.Довбуш);

-    танцювальний колектив Голотківської початкової школи «Подаруй мені ромашку». «Танець із парасолькою» (мистецький керівник О.Павлюк)

Багатий грунт народних традицій, рідної культури, люди крізь роки бережуть і примножують у свої звичаях пісенній. Поетичній культурі. Українська культура була і є однією з найцінніших.

Начальник відділ культури, туризму, молоді, спорту та з питань соціального обслуговування Шевчук М.О.

2017 рік.Фото без опису