Про затвердження Плану-графіку з проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2019 рік

СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПІДВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СОРОК ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від «07» березня 2019 року                                                                    № 1120

Про затвердження Плану-графіку

з проведення заходів з відстеження

результативності прийнятих

регуляторних актів на 2019 рік

На виконання статей 7, 13 та 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету та  соціально-економічного розвитку,  Скориківська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити план-графік проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2019 рік (додається).

2. Оприлюднити план-графік проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2019 рік на веб-сайті Скориківської сільської  ради в десятиденний термін.

3. Виконавцям відповідальним за розробку проектів регуляторних актів забезпечити виконання плану-графіку проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів та здійснювати підготовку та прийняття проектів регуляторних актів відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування фінансів, бюджету та  соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                       З.Б. Потіха

до рішення  Скориківської

сільської  ради

від __.__.2019 р. №___

Рішення  Скориківської сільської  ради

від __.__.2019 № ___

Планрафік проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2018 рік.

з/ п

Назва регуляторного акту

Дата оприлюднення регуляторного акту

Дата оприлюднення звіту про базове відстеження