З Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2017 13:23

Дорогі захисники Вітчизни! Шановні військовослужбовці!

Сердечно вітаю вас із Днем Збройних Сил України.

Сила та міць української держави - у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята!

Бажаю міцного здоров'я, успіхів у військовій підготовці, щастя Вам та Вашим рідним і близьким!

І й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках!

Зі святом Вас!

Голова Скориківської сільської ради                                                         З.Б.Потіха.