Скориківська об'єднана територіальна громада
Підволочиський район, Тернопільська область

ВІТАННЯ!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ДОРОГІ КРАЯНИ!

 

Щиро вітаю Вас із національним святом нашої державності — Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного від­родження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Нині Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування на єдність та територіальну цілісність. Схід України став ареною бойових дій, гинуть люди. Драматичні події останніх років підтвердили одвічну істину – народ сильний у час єднання! Перед реальною загрозою, яка виникла, маємо ще більше згуртуватися й убезпечити свій історичний вибір, захистити наше право вільно жити на своїй Богом даній землі!

Від усього серця бажаю Вам мирного неба, благодаті, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім Вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Ми   – українці Всім миром захистимо свій вибір, а значить – захистимо і українську незалежність. І сьогодні з гордістю  ми заявляємо: Держава наша є! Держава наша буде!

Хай Бог укріпить нас у цій вірі і допоможе нам у розбудові держави – Україна! З Днем Незалежності! З днем народження Україно!

Слава нації!

Слава Україні!

З повагою

Голова Скориківської сільської ради                              З.Б.ПОТІХА        

 

2017 рік« повернутися до списку новин