ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ щодо відповідності інтересам громади пропозиції про співробітництво

ГРОМАДСЬКЕ  ОБГОВОРЕННЯ

щодо відповідності інтересам громади пропозиції про співробітництво

На виконання рішення  Скориківської сільської  ради «Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад» від 27 червня  2019 року №  1207 та розпорядження  Скориківського  сільського  голови «Про вивчення, оцінку та громадське обговорення  пропозиції про початок  переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад» від 28 червня  2019 року № 22/1-ОД, виконавчим комітетом  Скориківської   сільської  ради проводиться  громадське обговорення пропозиції  Підволочиської  територіальної громади  через Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної  допомоги» Підволочиської селищної ради  в особі   головного лікаря М.Є.Вовчка   від 25  червня  2019 року щодо ініціювання співробітництва  між  Підволочиською  територіальною громадою  Тернопільської  області  та Скориківською сільською радою  Тернопільської області, у формі спільного фінансування (утримання) КНП «Центр  первинної    медико- санітарної допомоги» Підволочиської  селищної  ради.

Свої пропозиції, висновки, зауваження та побажання просимо надсилати на адресу  Скориківської сільської  ради:
вул.. Б.Хмельницького ,1б
 село Скорики ,