ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ щодо відповідності інтересам громади пропозиції про співробітництво

Дата: 23.07.2019 16:43

ГРОМАДСЬКЕ  ОБГОВОРЕННЯ

щодо відповідності інтересам громади пропозиції про співробітництво

На виконання рішення  Скориківської сільської  ради «Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад» від 27 червня  2019 року №  1207 та розпорядження  Скориківського  сільського  голови «Про вивчення, оцінку та громадське обговорення  пропозиції про початок  переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад» від 28 червня  2019 року № 22/1-ОД, виконавчим комітетом  Скориківської   сільської  ради проводиться  громадське обговорення пропозиції  Підволочиської  територіальної громади  через Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної  допомоги» Підволочиської селищної ради  в особі   головного лікаря М.Є.Вовчка   від 25  червня  2019 року щодо ініціювання співробітництва  між  Підволочиською  територіальною громадою  Тернопільської  області  та Скориківською сільською радою  Тернопільської області, у формі спільного фінансування (утримання) КНП «Центр  первинної    медико- санітарної допомоги» Підволочиської  селищної  ради.

Свої пропозиції, висновки, зауваження та побажання просимо надсилати на адресу  Скориківської сільської  ради:
вул.. Б.Хмельницького ,1б
 село Скорики ,