Запрацювала “гаряча лінія” для осіб, які постраждали від домашнього насильства

Запрацювалагаряча лінія” для осіб, які постраждали від домашнього насильства

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

За інформацією Міністерства соціальної політики, оператор кол-центру не просто фіксує звернення чи переадресовує його до відповідних компетентних відомств, а й в онлайн-режимі може надавати психологічну допомогу потерпілим від насильства.

На “гарячій лінії”:
 - надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства;
 - надається психологічна допомога потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям.

Тобто у разі потреби людина отримає практичну інформацію, що робити і куди звертатись при виявленні загрози чи проблеми.

Лінія працює у тестовому режимі та є результатом спільної роботи різних міністерств і відомств.

Також особи, які потерпіли від домашнього насильства можуть звернутись до Підволочиського бюро правової допомоги за консультаціями за адресою: смт.Підволочиськ, вул..Д.Галицького, 80 (І поверх), тел.-факс.. (03543) 2-10-19.

А також за єдиним номером системи безоплатної правової допомоги в Україні 0 800 213 103 .