ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ!

Дата: 20.03.2020 11:55

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ СКОРИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ЗІНОВІЯ ПОТІХИ

Шановні жителі Скориківської громади!

Зважаючи на епідемію коронавірусу у світі та в нашій державі, прошу ВІДПОВІДАЛЬНО віднестися до введеного всеукраїнського карантину!

Звертаюся до людей, які перебувають на вулицях громади! ПРОШУ Вас, припинити відвідування громадських місць, організацій та установ без нагальної на це потреби. А під час перебування на вулиці:

• одягати захисні маски,
  • зберігати дистанцію між людьми не менше 1,5 метри;
  • дотримуватися заходів особистої гігієни;
  • дбати про близьких і рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю.

Дисципліна та виконання усіх особистих і загальних заходів безпеки є протидією поширення інфекції! Це не лише Ваша безпека та здоров'я, але і здоров'я інших людей, які перебувають в зоні ризику через чиюсь безвідповідальність!

Звертаюся до батьків! Не дозволяйте Вашим дітям гуртуватися на час карантину, виходити без потреби на вулиці, дитячі майданчики, стадіони, тощо. Особливо, звертаюся до тих батьків, чиї діти приїхали на карантин до бабусь та дідусів! Пам’ятайте про те, що люди похилого віку перші в зоні ризику, тому подбайте про дотримання заходів карантину у Ваших родинах!

Окремо звертаюся до людей, які повертаються з-за кордону! В перший день Вашого приїзду на Батьківщину, наполегливо, прошу повідомляти про своє прибуття сімейного лікаря, сільського фельдшера чи місцеву владу. Не порушувати режим карантину, перебувати вдома на самоізоляції, постійно контролювати стан свого здоров’я!

ШАНОВНА ГРОМАДО, ОСОБЛИВО, звертаю Вашу увагу на існуючу паніку, яка «вирує» між жителями наших сіл, в соціальних мережах та в суспільстві в цілому. Не потрібно поширювати неперевірену інформацію щодо кількості заражених людей, способів самолікування та інших фейків. Віднесіться один до одного та до ситуації, яка склалася з розумінням та відповідальністю! Довіряйте лише даним з офіційних джерел! Зараз не час вірити фейковим новинам, які змушують панікувати та породжувати злість в громадян. Неправдива та недостовірна інформація швидко поширюється вводячи населення в оману, а в подальшому в некеровану паніку. Сьогодні, ціною нашої несвідомої поведінки може бути людське життя! Дотримуйтеся правил карантину!

Наполегливо прошу Вас,

будьте відповідальними та свідомими громадянами!

Керуйтеся здоровим глуздом та бережіть власне здоров'я!

З повагою Голова  Скориківської сільської ради                     Зіновій ПОТІХА