Реабілітаційним лікуванням за кошти Фонду забезпечено на 11% більше осіб

Дата: 29.04.2020 11:43

Додаток до листа від 28.04.2020 №01-04-892/12

Реабілітаційним лікуванням за кошти Фонду забезпечено на 11% більше осіб

За підсумками І кварталу відновним лікуванням на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України було забезпечено 5 132 особи. Це на 511 осіб, або 11% більше порівняно з тим же періодом минулого року.

Фонд фінансує курс реабілітаційного лікування для кожного працевлаштованого після важких захворювань і травм за наявності медичних показань. Зокрема, у разі підгострого періоду інфаркту міокарда, опіків, захворювань легень тощо. Таке лікування надається застрахованим особам з метою якнайшвидшого відновлення здоров’я після закінчення гострого періоду захворювання.

Нагадаємо, на сьогодні укладення договорів для проходження реабілітації за кошти Фонду тимчасово призупинено на період дії карантину. Рішення прийнято з метою запобігання поширенню COVID-19 і недопущення ризику зараження застрахованих осіб, а також забезпечення реалізації заходів із протидії пандемії.

Фонд щоденно здійснює виплати і допомоги застрахованим особам та потерпілим на виробництві

Фонд соціального страхування України працює в штатному режимі, виконуючи всі статутні завдання та функції, передбачені законодавством України про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Фінансування допомог та страхових виплат здійснюється Фондом щоденно, по мірі надходжень від сплати роботодавцями єдиного внеску.

Станом на 22 квітня заборгованість з виплат матеріального забезпечення становила 1284,9 млн грн, станом на 27 квітня  1110,6 млн грн, тобто скоротилася на 174,3 млн грн.

Так, за період з 22 по 27 квітня п.р. ФССУ профінансував надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями, на загальну суму 350,1 млн грн, зокрема:

- на оплату допомог по тимчасовій непрацездатності  247,67 млн грн;

- допомог по вагітності та пологах  99,34 млн грн;

- допомог на поховання  0,69 млн грн;

- допомог по тимчасовій непрацездатності, пов’язаній з виробництвом  2,39 млн грн.

Наразі ведеться робота з Міністерством соціальної політики України та підготовлені відповідні ініціативні листи щодо виділення коштів ФССУ з Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками.

www.fssu.gov.ua