Скориківська об'єднана територіальна громада
Підволочиський район, Тернопільська область

ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 75 – Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Шановні ветерани! Шановна Скориківська громадо! 

 В ці травневі дні ми відзначаємо шановані для нас свята -  День пам'яті та примирення і 75-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Адже українці зробили надзвичайно вагомий внесок у перемозі над нацизмом, ставши однією з націй-переможниць.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги!

Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих.

Висловлюю свою вдячність усім, хто кровною працею наближав довгоочікуваний день визволення. Низький уклін вам за це! Щиросердно бажаю Вам міцного здоров'я, добра й благополуччя.

Віддаючи найглибшу шану тим, хто сімдесят п’ять років тому захистив Україну і весь світ від нацистської навали, від усього серця висловлюю слова подяки і підтримки нашим воїнам-захисникам, які зараз боронять незалежність і суверенітет України на східному фронті.

Вітаю Вас із Днем пам’яті та примирення!

Вітаю Вас із Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

З повагою
Голова Скориківської сільської ради Зіновій ПОТІХА


                                                                        « повернутися до списку новин