Щирі вітання директору ТОВ "Україна" Олегу Петровичу Крижовачуку

Шановний Олеже Петровичу!

Щирі побажання міцного здоров’я, людського щастя, сімейного добробуту засилаємо Вам, сьогодні, з нагоди Дня народження!

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Ваше життя – яскравий приклад того, як треба шанувати людей і працю. Адже Ви на всіх життєвих дорогах є  професіоналом, чуйним і турботливим до людей.

Хай і надалі буде плідною Ваша праця! Багатих врожаїв на щедро засіяній ниві! Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і вашій родині на многії літа!

З повагою  голова, колектив і депутати Скориківської сільської ради, відділи культури та освіти, а також усі жителі Скориківської громади!