Про порядок видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї   та дитини з багатодітної сім’ї

Дата: 07.09.2020 16:37

СКОРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПІДВОЛОЧИСЬКОГО  РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

31.03.2020 р.                                                            № 26

Про порядок видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї

та дитини з багатодітної сім’ї

Керуючись ст. 32 п.7 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України від 26.04.2001 №2402-III «Про охорону дитинства» (зі змінами від 10.07.2011), постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 №209 «Про деякі питання виготовлення та видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї» зі змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів від 02.06.2010  №395, від 18.04.2012  №319, враховуючи пропозиції служби з гуманітарних питань Підволочиської районної державної адміністрації, виконавчий комітет Скориківської сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Доручити фахівцю із соціальної роботи сільської ради Жоровля М.В. вести облік, зберігання посвідчень та приймати документи згідно з переліком наведеним у постанові Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 №209 «Про деякі питання виготовлення та видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї» зі змінами, внесеними  згідно з постановами Кабінету Міністрів від 02.06.2010  №395, від 18.04.2012  №319.
  2. Уповноважити голову Скориківської сільської ради З.Б. Потіху підписувати посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім'ї.
  3. Затвердити інформаційну картку адміністративної послуги щодо видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, згідно з додатком 1.(Марії Жоровля)
  4. Розмістити інформаційну картку щодо видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї на офіційному сайті Скориківської ОТГ. (Марії Жоровля)
  5. Контроль на виконання даного рішення покласти на сільського голову З.Б. Потіху.

Сільський голова                                           Зіновій ПОТІХА