ІНФОРМАЦІЙНА  КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

ТА ДИТИНИ З БАГАТОДІТНОЇ СІМ’Ї

(назва адміністративної послуги)

Скориківська сільська рада

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб’єкт надання адміністративних послуг

Найменування суб’єкта надання адміністративної послуги

Скориківська сільська рада

1.

Місцезнаходження

47814, Тернопільска обл. с.Скорики, вул. Б.Хмельницького, 1,б

2.

Режим роботи

понеділок – четвер  – з 9:00 до 18:00

п’ятниця - з 9:00 до 17:00

обідня перерва з 13:00 до 14:00

3.

адреса електронної пошти та веб-сайт

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закони України «Про охорону дитинства», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей».

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 №209 «Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї».

Умови отримання адміністративної послуги

6.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Звернення заявників, які зареєстровані на території Скориківської ОТГ та є багатодітною сім’єю.

7.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Для отримання посвідчень:

1. *Заява одного з батьків про видачу посвідчень.
  2. Копії свідоцтв про народження дітей.
  3. Копія свідоцтва про шлюб (крім батьків, які не перебувають у шлюбі).
  4. Копії сторінок паспорта громадянина України батьків з даними про прізвище, ім’я, по батькові, дату видачі та місце реєстрації.
  5. Копії посвідки на постійне проживання батьків, якщо вони є іноземцями або особами без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах.
  6. Довідка про склад сім’ї (оригінал).
  7. Фотокартки (батьків та дітей) розміром 30х40 міліметрів.
  8. Довідка із загальноосвітнього, професійно-технічного, вищого навчального закладу (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання) (оригінал).
  9. Довідка про реєстрацію місця проживання або перебування особи під час навчання (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання) (оригінал).
  10. Довідка структурного підрозділу районної, районної в мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради про те, що батькам за місцем реєстрації посвідчення не видавалися (у разі, коли зареєстроване місце проживання батьків різне).
  11. У разі народження або навчання дитини за межами України - копія свідоцтва про народження дитини та довідки з навчального закладу з перекладом на українську мову, вірність якого засвідчена нотаріусом.

Для отримання у разі переміщення багатодітної сім’ї із тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції чи населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення, до іншої адміністративно-територіальної одиниці посвідчення видаються структурним підрозділом районної, районної у м. Києві держадміністрації, виконавчим органом міської, районної у місті (у разі її утворення) ради одному з батьків за місцем реєстрації після подання:

1. *Заява одного з батьків про видачу посвідчень.
  2. Копії свідоцтв про народження дітей.
  3. Копія свідоцтва про шлюб (крім батьків, які не перебувають у шлюбі).
  5. Фотокартки (батьків та дітей) розміром 30х40 міліметрів.
  6. Довідка із загальноосвітнього, професійно-технічного, вищого навчального закладу (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання) (оригінал).
  7. Довідка про реєстрацію місця проживання або перебування особи під час навчання (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання) (оригінал).
  8. Копії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
  9. У разі навчання дитини за межами України - копія довідки з навчального закладу з перекладом на українську мову, вірність якого засвідчена нотаріусом.

У разі втрати посвідчення видається його дублікат у порядку як для отримання посвідчень. Проте, у разі втрати посвідчення додатково слід подати інформацію щодо розміщення оголошення у друкованих засобах масової інформації.
У разі пошкодження, посвідчення повертається суб’єкту, що його видав.

Для продовження строку дії посвідчення:

1. Заява одного з батьків про продовження строку дії посвідчень.
  2. Довідка про склад сім’ї (оригінал).
  3. Копії свідоцтв про народження дітей та/або оригінал довідки із загальноосвітнього, професійно-технічного, вищого навчального закладу (для осіб від 18 до 23 років у разі, коли вони навчаються за денною формою навчання).
  4. Фотокартка дитини розміром 30х40 міліметрів (у разі досягнення дитиною 14-річного віку).
  5. Оригінали посвідчень.

8.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Документи надаються суб’єктом звернення особисто або уповноваженою особою, в довіреності  якої має бути чітко зазначено, на який саме вид адміністративних послуг подаються документи.

9.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

10.

Строк надання адміністративної послуги

10 робочих днів

11.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

1. Подання суб’єктом звернення неповного пакета документів згідно з встановленим вичерпним переліком.

2. Невідповідність документів чинному законодавству України.

12.

Результат надання адміністративної послуги

Посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім’ї.

13.

Способи отримання відповіді( результату)

Особисто або уповноваженою особою.

* При зверненні до адміністратора пред’являється паспорт суб’єкта звернення та довіреність, якщо заявник діє в інтересах іншої особи.

Секретар виконавчого комітету                                       Марія Посилюжна