ВІТАННЯ ГОЛОВИ СКОРИКІВСЬКОЇ ОТГ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Шановні педагоги, працівники та ветерани освітянської галузі Скориківської об'єднаної територіальної громади!

Напередодні Вашого професійного свята - Дня працівника освіти, прийміть щирі вітання!

Від імені всієї громади і від себе особисто хочу висловити повагу та безмежну вдячність за Вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість та знання в молоді серця.

Адже завдяки спільним зусиллям і свідомому розумінню нашого з Вами обов’язку -  створювати дітям середовище, в якому добре і зростати, і навчатися, і жити - сфера освіти є в числі важливих зрушень в розвитку Скориківської громади.

Хай же на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до Вас доля, обминають життєві негаразди, а Ваші серця зігрівають людська повага та любов. Нехай Ваша щоденна праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом!

З повагою голова Скориківської сільської  ради Зіновій ПОТІХА

2020 р.