Скориківська об'єднана територіальна громада
Підволочиський район, Тернопільська область

Вітання воїнам, учасникам АТО від голови Скориківської ОТГ Зіновія ПОТІХИ!

Дорогі наші захисники - воїни, солдати, учасники АТО/ООС та їх сім'ї!

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України,

Днем українського козацтва

та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

 Споконвіків наш народ звертався до Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Тому цей день обраний і для вшанування нинішніх захисників України. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги. 

 Сьогодні закликаю усіх висловити подяку та шану мужнім оборонцям та визволителям нашої сучасної держави, для яких поняття: честь, гідність, сила і відповідальність – не просто слова. Це величне свято - урочисте та радісне, але разом з тим  - скорботне та сумне. На Сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже забрав життя тисячі кращих синів України.

   Щира вдячність і повага воїнам нашої громади, всім хто воював і сьогодні стоїть на передовій в ім’я миру в Україні. Схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав своє життя за честь і волю нашої держави. Низький уклін всім землякам, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет Батьківщини.  

 Від усіх жителів громади, депутатів та виконавчого комітету Скориківської сільської ради і від себе особисто бажаю українським воїнам: доброго здоров’я, незламної волі, надійного братерського тилу і тепла рідної домівки. Хай з Вами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших дітей та процвітання рідної землі! Нехай Пресвята Богородиця береже Вас, Ваших рідних та всю Україну під своїм Покровом! 

 

З повагою голова Скориківської сільської ради Зіновій ПОТІХА

14 жовтня 2020 року



« повернутися до списку новин