Акція проєкту "Еко - школа" Новосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. Зарицького

Дата: 28.11.2020 18:12
Кількість переглядів: 430

На території Новосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. Зарицького багато років ріс фруктовий сад, посаджений ще в минулому столітті. Він потребував оновлення, тому протягом літа в закладі проводились роботи щодо очищення даної території. А початок листопада увінчався благородною справою - висадкою молодого фруктового саду. Дбати про село, про його історичну та культурну спадщину, примножувати кращі здобутки - святий обов’язок кожного . Під таким гаслом пройшла акція проєкту «ЕКО-школа»"Плекаймо сад", активними учасниками якої стали цьогорічні випускники. Висаджуючи яблуні, вишні, черешні, сливи та горіхи, одинадцятикласники продовжили добру традицію своїх попередників: залишити після себе школі добру згадку.