Привітання з ювілеєм Жилан Марії Антонівні
Дата: 08.01.2021 06:00
Кількість переглядів: 690
Вітаємо з ювілеєм Жилан Марію Антонівну, завідувача Воробіївського сільского клубу!
Шановна Маріє Антонівно, у цей святковий день зичимо Вам творчого натхнення, невичерпної енергії, прихильності Муз і успішного втілення всіх планів у життя! Нехай Вас оточують однодумці, серце буде сповнене любові, нові професійні успіхи викликають гордість! Міцного здоров’я, щастя, гармонії, нових звершень і досягнень! З ювілеєм!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394303/235f93c7ef04d82838d83f7706b5b33b.jpg)
« повернутися