Вітаємо переможця та викладача з перемогою

Дата: 02.02.2021 21:09

Щасливі ми, що народилися на чудовій мальовничій, багатій талантами українській землі. Тут жили прадіди, діди, тут живуть наші батьки, наші діти, тут корінь роду українського, що сягає давнини. І де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємось аж до сліз, зачувши рідну українську пісню, мелодію. Саме українська пісня, мелодія гри на музичних інструментах є невід’ємною спадщиною кращих зразків народної творчості нашого краю.

Особлива роль в цьому належить роботі  дитячих музичних шкіл громади. Завдяки праці вчителя музичної школи, учні школи стають цілеспрямованими особистостями, які вміють працювати і досягати цілей.

Так, за результатами ХХІ конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах ім. Мирона Старовецького 2020 року, І- шу премію отримав учень Новосільської дитячої музичної школи Олег Шупа, клас викладача Кухарука Ігора Андрійовича. Творчий наставник Олега заклав йому глибокі підвалини професійних знань та вмінь, котрі допомогли цьому молодому митцю отримати блискучу перемогу.

Тож від щирого серця вітаємо переможця та викладача з перемогою та бажаємо радісних мелодій у житті,  ноток щастя і любові на нотному стані життя, благополуччя та світлих надій, блискучих успіхів і веселої музики.