Не стерлась райдужна сторінка. не вмерла пісня лісова, безсмертна Леся Українка була і є навік жива

Дата: 01.03.2021 14:42

Хіба жила на світі ще така жінка, в серці якої поєдналися і така мужність, така геніальність, такий вогонь і розум, така пристрасна любов і відданість народові та Батьківщині.

Ні, другої такої на світі не було. Леся Українка– неповторна. Кожним словом, кожним променем думки, кожним болем своїм живе в душі нашого народу. Її образ ніжний і чистий, часто– сумний, а життя – подвиг митця, один з тих подвигів, що підносять людину в очах сучасників, роблять її зіркою в очах нащадків.

Святкуючи 15о-річчя від дня народження геніальної дочки українського народу, учні 5 класу Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Зарицького разом зі своїм наставником Грат В. І. провели чудовий захід.

Володимира Іванівна коротко висвітлила важкий життєвий шлях поетеси, частково доторкнулася до її творчості, розповіла про трагічну і в той же час цікаву долю Лесі.

У доброзичливому, щирому, гостинному дусі учні декламували вірші поетеси. Цікавою була й інсценізація з Мавкою та Лукашем . Усі присутні поринули у царство мудрого й красивого, правдивого і цінного, сильного і ласкавого, доброго і мужнього слова Лесі Українки, адже її поезія – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини. Леся Українка пройшла великий шлях перемоги духу над стражданням тіла і проявами буденності життя. Творчість геніальної поетеси і нині впевнено крокує світом, залишаючи глибокі сліди у свідомості сучасників.