Вшанування Героїв Небесної Сотні

Дата: 24.02.2021 14:55

Нашій нації довелося пережити багато жахливих подій, про які раніше не могли й подумати в ХХІ столітті. Історія безжальна… Вона назавжди закарбувала у серцях українців 20 лютого 2014-го.

З нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні учні та вчителі Новосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Зарицького  долучилися до Всесвітньої акції «Ангели пам’яті». Учасники розвісили сотню паперових ангелів, запалили лампадки.

У нашій пам'яті ви назавжди лишились,

Історія одна, а ви - її частина.

Ви тільки знайте, браття, ми за Вас молились

І молимось: за вами - ненька Україна!

Будьмо гідні своїх героїв! Шануймо пам’ять Небесної сотні, справжніх патріотів, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України.