Вітаємо з днем народження директора Кошляківської ЗОШ Корчун Світлану Олексіївну!
Дата: 19.02.2021 21:22
Кількість переглядів: 454
У цей святковий день прийміть наші побажання доброго здоров`я, всеохоплюючого відчуття щастя, любові, злагоди та достатку в родині! Нехай всі Ваші мрії і сподівання здійснюються, професійні успіхи сповнюють серце гордістю, плани та ідеї втілюються у життя! Щедрої долі та гармонії у душі!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394303/64974d34553e7e514a36f7c0bd91f8cc.jpg)
« повернутися