06 квітня 2021 року відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді і спорту Скориківської ради

Дата: 07.04.2021 22:53
Кількість переглядів: 2042

06 квітня 2021 року відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді і спорту Скориківської  ради у 2020/2021 навчальному році.

За результатами атестації:

• відповідають займаній посаді -  4 педагоги,
  • відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» –10 педагогів,
  •  присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 4 педагогам,
  • присвоєно педагогічне звання «Старший вчитель»- 6 педагогам.

Вітаємо педагогічних працівників  із успішним проходженням атестації, яка стала підтвердженням безперервного росту їх професійної компетентності!