Пробне ЗНО

Дата: 08.04.2021 23:35

Шановні учасники пробного ЗНО ! Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 10 квітня. Мета пробного ЗНО - ознайомлення із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

ЗНО розпочинається об 11-й годині. Допуск учасників зовнішнього оцінювання до пункту ЗНО розпочинається о 10.15 та припиняється о 10.50.

Учасник зовнішнього оцінювання для допуску до пункту ЗНО обов’язково має пред’явити:

- паспорт або інший документ, що посвідчує особу,

- запрошення-перепустку

У пункті ЗНО будуть організовані протиепідемічні заходи з дотриманням Рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час роботи пункту проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19).

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створені інформаційні сторінки. Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 та пройти тестування вдома. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику / кожній учасниці потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» упродовж 10–14 квітня.

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати пробного ЗНО буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників до 30 квітня.