ДОРОГІ НАШІ ЗАХИСНИКИ! Вітання голови громади!

Дата: 14.10.2022 14:52

Славні наші ЗАХИСНИКИ та ЗАХИСНИЦІ! Дорогі краяни!

З Днем Захисника України,

з Днем Українського козацтва,

з Днем створення УПА

та

святом Покрови Пресвятої Богородиці ВАС!

У нашої Держави славна історія та великі герої. Під покровом Пресвятої Богородиці українське козацтво здобувало волю для Батьківщини, а Українська повстанська армія, в часи Другої світової війни, відстоювала національні інтереси та боролась за її Незалежність. Ми завжди боронили свої кордони від ворогів, боронимо їх і зараз. Тому, сьогодні, вшануймо всіх, хто носить почесне і високе звання Захисника та Захисниці України!

Від усіх жителів громади, депутатів та виконавчого комітету Скориківської сільської ради і від себе особисто бажаю нашим мужнім воїнам: доброго здоров’я, незламної волі, надійного братерського тилу. Нехай Пресвята Богородиця береже Вас під своїм Покровом!

Закликаю усіх вшанувати мужніх оборонців нашої держави, для яких поняття: честь і гідність – не просто слова.

Щира вдячність і повага нашим воїнам та всім, хто воював і сьогодні стоїть на передовій в ім’я миру в Україні. Щодень дякуємо Вам за наш світанок! Молимося за Вас та чекаємо з Перемогою!

Схилімо наші голови у жалобі за тими, хто віддав своє життя за честь і волю нашої держави. Низький уклін всім землякам! Вічна слава і пам’ять про наших Героїв є святим обов’язком кожного з нас!

Слава полеглим Героям!

Слава Захисикам!