ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ВЛІТКУ 2017 РОКУ!

З 20 червня по 3 липня 2017 року діти пільгових категорій (діти учасників АТО та з багатодітних сімей) Скориківської ОТГ відпочивали в оздоровчому таборі-пансіонаті “Лісова пісня” у м.Борщові.

16:07 05.07.2017

Дорогі юні друзі! Шановні вчителі та батьки!

Сьогоднішнє свято – особливе. Адже останній дзвінок сповіщає про те, що навчальний рік успішно завершився, що ви, дорогі діти, піднялися ще на одну, вищу, сходинку в своєму житті. Останній дзвінок нагадує, що розпочалася чудова пора для дітей – літні канікули. Пора відпочинку, мандрівок, зустрічей з цікавими людьми, природою.

09:54 26.05.2017

Скориківська громада приєдналася до вшанування матерів Героїв, які загинули беручи участь в АТО і під час Революції Гідності.

Матері загиблих Героїв АТО нашої громади: Крук Надія Анатоліївна, Чеславська Марія Лук’янівна та Дячук Надія Методіївна відвідали захід, приурочений Дню Матері, який відбувся на Тернопільщині втретє,  який організовувала Тернопільська ОДА. Цьогоріч матерів та дружин загиблих воїнів вшанували у селі Мала Іловиця, Шумського району.        За полеглих героїв помолилися під час Архієрейського богослужіння у рідному селі преподобного Амфілохія Почаївського. Святий прославився як подвижник та патріот, лікував українських повстанців та зцілював поранених у боях.

16:51 16.05.2017

14 травня в Скориківському будинку культури відбувся звітний концерт сіл Кошляки та Голотки приурочений ДНЮ МАТЕРІ!

В січні місяці 2017 року при громаді Скориківської сільської ради, рішенням сесії сільської ради від 18.10.2016 року за № 190, утворено відділ культури, туризму, молоді, спорту та з питань соціального обслуговування.

13:09 16.05.2017