Спроможна школа для кращих результатів

Міністерством освіти і науки України погоджено 28 проєктів на реалізацію програми   ,,Спроможна школа для кращих результатів”   у 2021 році згідно з пункту 9 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми ,,Спроможна школа для кращих результатів”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України  від 12 лютого 2020 року № 100 (зі змінами). Серед закладів, які реалізовуватимуть проєкт, - Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. Зарицького.

23:34 16.07.2021

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі  «Капітальний ремонт з утепленням фасадів Скориківського ДНЗ, за адресою вул. Кринична, 1а, с. Скорики Тернопільського району, Тернопільської області» (відповідно до пунтку  41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

16:45 30.06.2021

Обласний молодіжний форум «Активна молодь»

У Тернополі сьогодні, 25 червня, відбувся обласний молодіжний форум «Активна молодь». Метою якого є - підвищення ефективності реалізації молодіжної політики на засадах партнерства між громадськими організаціями, державними установами та органами місцевого самоврядування шляхом залучення молоді до процесів прийняття рішень на рівні Тернопільської області.

08:39 25.06.2021