Тернопільська область, Підволочиський район

НОВИНИ!

Телемарафон під назвою «Відповідайте, Міністре юстиції і Ко!».

Цієї п’ятниці з 17:00 до 19:00 Міністерство юстиції України проводитиме телемарафон під назвою «Відповідайте, Міністре юстиції і Ко!».  2 години запитань і відповідей від Міністра юстиції та команди!  Телемарафон буде проходити у прямому ефірі на Телеканал Україна 24.  Ставте ваші запитання під постом та слідкуйте за ефіром у п’ятницю!

15:16 18.02.2020

Нагадуємо, що ТРИВАЄ КОНКУРС з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Він стартував 20 січня, завершиться 30 березня, а заявки приймаються до 23 лютого цього року.

15:14 14.02.2020

Програма “Доступні кредити 5-7-9%”

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 28 “Про затвердження Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва” в Україні започатковано Програму “Доступні кредити 5-7-9%”. Інформація про Програму доступна на офіційному вебсайті Програми: https://5-7-9.gov.ua.

09:52 11.02.2020