Дата: від до Скинути

06 квітня 2021 року відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді і спорту Скориківської ради

06 квітня 2021 року відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді і спорту Скориківської  ради у 2020/2021 навчальному році.

22:53 07.04.2021

Про завершення опалювального сезону

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Державних санітарних правил № 3231-85, 5.5.2.008-01 щодо забезпечення оптимального температурного режиму в дитячих, підліткових та загальноосвітніх закладах, розпорядження голови Скориківської сільської ради від 06 квітня 2021 року № 32-од «Про завершення опалювального сезону» опалювальний сезон 2020-2021 років на території  Скориківської сільської ради завершується для бюджетних установ, закладів культури, медичних установ, позашкільної освіти, дошкільної та загальної середньої освіти  з 08 квітня 2021 року.

23:02 06.04.2021

Про продовження запровадження протиепідемічних заходів в закладах освіти та закладах культури

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2021 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» , рішення засідання комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Скориківській сільській раді від 06.04.2021 р . протокол №2,  в зв’язку із збільшенням кількості нових лабораторно підтверджених випадків захворюваності спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 серед учасників освітнього процесу, з метою збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу освітній процес у закладах дошкільної освіти та дитячих музичних школах призупинено з 08.04.2021 р. по 14.04.2021р включно та продовжено навчання учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання з 08.04.2021 р. по 14.04.2021р. включно.

22:58 06.04.2021

Вітаємо з Днем народження завідувача Мединського ДНЗ Рудик Галину Володимирівну!

Галино Володимирівно, бажаємо Вам втілення всіх планів і здійснення заповітних мрій! Нехай здоров'я завжди буде міцним, настрій – бадьорим, а наснага – невичерпною! Зичимо успіху у всіх Ваших починаннях, підтримки друзів і колег, любові та добробуту в родині! Щастя, радісних подій і позитивних емоцій щодня!

21:32 28.03.2021

Увага ! Дистанційне навчання.

Ситуація з поширенням коронавірусу в громаді є досить напруженою. Кількість нових випадків коронавірусу зростає щодня. На території Скориківської сільської ради встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки.

20:47 24.03.2021

Завершено роботу експертної групи з інституційного аудиту Новосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького

За результатами перевірки головою експертної групи – Волощук Наталією Іванівною та членами експертної групи – Білінською Любов’ю Петрівною, Ручаковським Андрієм Михайловичем, керівником закладу освіти Липкою Наталією Михайлівною у присутності уповноваженої засновником особи - начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Скориківської сільської ради Дячук Тетяни Євгенівни, підписано Акт, складений за результатами проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері загальної середньої освіти.

20:57 23.03.2021

Сертифікація педагогів

Сертифікація педагогічних працівників − це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей вчителів, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи.

04:42 20.03.2021

Учнів 4 та 9 класів звільнено від проходженн ДПА у 2020/2021 навчальному році

Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році. Відповідний наказ Міністерства освіти і науки України від 03.03.2021 №273 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.03.2021 за № 338/35960.

13:05 19.03.2021

Відійшов у вічність художній керівник Скориківського будинку культури Вояк Володимир Петрович

18.03.2021 р., після важкої хвороби, відійшов у вічність ВОЯК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ -  талановитий музикант, спеціаліст звукооператор, котрий впродовж 25 років дарував свій талант глядачам, колегам по роботі. Світлий спомин про Володимира Петровича вічно житиме в наших серцях, в серцях тих, хто його знав, любив та поважав.  У скорботі низько схиляємо голови та молимось за упокій його душі. Людина живе допоки її пам’ятають... Вічна Вам Пам"ять...

22:25 18.03.2021

Навчання керівників закладів освіти та закладів культури з охорони праці і техніки безпеки

18.03.2021 року відділом освіти, культури, молоді і спорту Скориківської сільської ради проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці з керівниками закладів освіти та культури громади. Розпочала нараду начальник відділу Тетяна Дячук, яка наголосила на актуальності питання охорони праці в закладах освіти та культури і ознайомила присутніх з розпорядчими документами відділу освіти, культури, молоді і спорту, що стосуються організації роботи з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти та культури громади.

11:39 18.03.2021