В Україні вже можна записатися в чергу на щеплення проти COVID-19

Вакцинація проти коронавірусної хвороби відбувається в 5 етапів: I – медпрацівники ковідних лікарень, персонал та мешканці будинків для літніх людей, військові на фронті (≈ 367 тис. людей) II – решта медпрацівників, люди віком 80+, соціальні працівники (≈ 3 млн людей) III – люди віком 65-79 років, працівники структур державної безпеки, сфери освіти (≈ 7 млн людей). IV – люди віком 60-64 роки, люди з хронічними захворюваннями, люди, що працюють або перебувають в місцях обмеження волі  (≈ 11 млн людей)

12:17 03.03.2021

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Щороку талановита молодь Новосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. Зарицького бере участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Цьогорічне змагання майстрів пензля не стало винятком.

14:37 02.03.2021

Вітаємо з Днем народження головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді і спорту Сушка Романа Степановича !

Шановний Романе Степановичу, прийміть наші щирі побажання міцного здоров'я, невичерпної енергії і творчого натхнення на втілення всіх ідей і планів! Хай у Вашому оточенні будуть лише вірні люди, в сімейному колі пануватимуть злагода та добробут, всі сподівання здійснюються! Бажаємо Вам завжди насолоджуватися життям і радіти новим враженням! Щастя, нових професійних досягнень, приємних подій і цікавих зустрічей!

21:40 01.03.2021

Не стерлась райдужна сторінка. не вмерла пісня лісова, безсмертна Леся Українка була і є навік жива

Хіба жила на світі ще така жінка, в серці якої поєдналися і така мужність, така геніальність, такий вогонь і розум, така пристрасна любов і відданість народові та Батьківщині.

14:42 01.03.2021

Організація харчування в Новосільській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького

Вимоги законодавства щодо впровадження та застосування постiйнодiючих процедур, заснованих на принципах системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР успішно впроваджується у Новосільській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького. Після реконструкції харчоблоку шкільної їдальні, придбанні технологічного обладнання у рамках Проекту ДФРР #Велике_будівництво, у закладі повністю змінили меню , а з цим і змінилося бажання  учнів до смачних корисних щоденних сніданків. Смакують їм страви за меню Клопотенка, а також, з душею приготовані  працівниками їдальні.

14:47 28.02.2021

Виховний захід до пам'ятної дати-Дня кримського спротиву російській окупації

26 лютого вчителька історії Токівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Івахненко Оксана Богданівна разом з учнями 8 класу провели виховний захід до пам'ятної дати-Дня кримського спротиву російській окупації.

13:56 26.02.2021

Конкурс читців Шевченкового слова "Борітеся - поборете".

З метою належного вшанування пам'яті українського поета Тараса Шевченка, популяризації його творчого надбання, підтримки та професійного зростання талановитої молоді у жанрі художнього читання у закладах освіти проведений конкурс читців Шевченкового слова "Борітеся - поборете".

13:27 26.02.2021

Літературний ранок у НВК "Лисичинський ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ"

Є люди, як свічки - Згоряють і відходять у небуття, Є люди, як зірки,- Горять і світять все життя. 150 років тому вона народилася в сім'ї Косачів, щоб стати для світу Лесею Українкою. Цій даті присвячено літературний ранок "Зорій довіку поміж нас ", який підготувала та провела вчитель української мови та літератури Лаврик Н.Г. разом з учнями 6-8 класів. Діти дізналися про дитячі роки письменниці, глибше познайомились з її творчістю, із великою родиною Косачів. Звучали її поезії у виконанні учнів: Янчак А., Гевко Д., Федун А., Драган Т., Пусь Д., Берчук І., Драган А. Побував на святі дядько Лев із "Лісової пісні" (виконавець ролі Чечота А.)

13:31 25.02.2021

Вшанування Героїв Небесної Сотні

Нашій нації довелося пережити багато жахливих подій, про які раніше не могли й подумати в ХХІ столітті. Історія безжальна… Вона назавжди закарбувала у серцях українців 20 лютого 2014-го.

14:55 24.02.2021