День Пам'яті Героїв Небесної Сотні

Герої не вмирають. Просто йдуть з Майдану в небо. В лицарі - із смерті. Пливуть човни. Пливуть човни. Пливуть... Героям слава - вписано у серці. (Мар'яна Савка). У стінах Лисичинського НВК  було проведено урок - реквієм на тему "У їхніх серцях жила Україна" до Дня Пам'яті Героїв Небесної Сотні, який був присвячений пам'яті українських захисників, які проявили вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість, які ціною свого життя та здоров'я боронять від агресора незалежність та цілісність нашої країни. Мета заходу - виховати в учнів повагу та любов до України, почуття патріотизму, формування активної громадянської позиції. У заході взяли участь учні 7-9 класів. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих бійців.

13:53 22.02.2021

Вітаємо з днем народження директора Кошляківської ЗОШ Корчун Світлану Олексіївну!

У цей святковий день прийміть наші побажання доброго здоров`я, всеохоплюючого відчуття щастя, любові, злагоди та достатку в родині! Нехай всі Ваші мрії і сподівання здійснюються, професійні успіхи сповнюють серце гордістю, плани та ідеї втілюються у життя! Щедрої долі та гармонії у душі!

21:22 19.02.2021

Вітаємо з Днем народження Королик Олександру Петрівну!

Бажаємо Вам втілення всіх планів і здійснення заповітних мрій! Нехай здоров'я завжди буде міцним, настрій – бадьорим, а наснага – невичерпною! Зичимо успіху у всіх Ваших починаннях, підтримки друзів і колег, любові та добробуту в родині! Щастя, радісних подій і позитивних емоцій щодня!

21:29 12.02.2021

Вітаємо з Днем народження Хому Юрія Степановича!

Прийміть наші щирі привітання та побажання всеохоплюючого відчуття щастя! Нехай у Вашому житті завжди буде місце любові та радості, близькі люди завжди дарують свою підтримку, професійні успіхи сповнюють серце гордістю! Доброго здоров'я Вам і Вашим рідним, затишку та благополуччя в родині, здійснення всіх мрій і сподівань!

21:25 11.02.2021

Благодійна акція

"Допомагаючи іншим, ми не стаємо святими. Ми стаємо людьми!" Учні та колектив Лисичинського НВК  долучилися до благодійної акції, щоб допомогти зібрати кошти для маленького Арсена Бориса зі Скалата. У хлопчика діагностували нервово-м'язове захворювання, що супроводжується втратою мотонейронів та прогресуючою атрофією м'язів, що призводить до ранньої смерті. На лікування потрібно зібрати 2,3 млн. $. Всього було зібрано та перераховано батьками 1475 грн. Не будьмо байдужими до чужої біди.

13:34 10.02.2021

Вітаємо переможця та викладача з перемогою

Щасливі ми, що народилися на чудовій мальовничій, багатій талантами українській землі. Тут жили прадіди, діди, тут живуть наші батьки, наші діти, тут корінь роду українського, що сягає давнини. І де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємось аж до сліз, зачувши рідну українську пісню, мелодію. Саме українська пісня, мелодія гри на музичних інструментах є невід’ємною спадщиною кращих зразків народної творчості нашого краю.

21:09 02.02.2021

Реєстрація на ЗНО

Сьогодні, 1 лютого 2021 року, розпочинається реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Цьогоріч вона відбудеться з 21 травня до 15 червня.

12:15 01.02.2021

День Героїв Крут і День Соборності України

Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг. І зійшовся народ під Богдановим дубом, І Тарасовим словом народ мій прозрів, Щоб молитись Вкраїні під вічним тризубом, Під вогнем синьо-жовтих її прапорів. У січні наша держава відзначає одразу дві визначні події з історії України: 22 січня - День Соборності України і 29 січня День Героїв Крут. Тому у Лисичинському НВК були проведені заходи присвячені цим історичним подіям. Час минає, а все, що закарбовано у душі та серці, залишається з нами і залишиться після нас. Утверджуємо Україну Духу, Україну Розуму, Україну Серця - навіки, до нескінченості, - на Радість Світам!

13:48 29.01.2021

Благоустрій у Терпилівці

Старостою Терпилівського округу Копчук Ж.М., спільно з жителями села Терпилівка проведено благоустрій населеного пункту .

21:13 25.01.2021